DVM group
Close this search box.

Műszaki rajzoló – Vevőkezelő

Szeretnél Budapest meghatározó épületeinek egyikének megszületésében részt venni műszaki rajzoló vevőkoordinátorként? Ha igen, nálunk a helyed!

MŰSZAKI RAJZOLÓ – VEVŐKEZELŐ

munkatársat keresünk.

Modern lakóingatlan építésekor a jövendőbeli tulajdonosokkal való teljeskörű kapcsolattartás. Ez egy Neked való szakmai kihívás cégünknél, ha fontos neked az eredményesség, ügyfélközpontúság, képes vagy megoldásokat találni a problémákra és azokat végrehajtani; fontos számodra a folyamatos fejlődés és a változatosság, értékeled a jó csapatot és a kellemes munkakörnyezetet.

Amit kínálunk Neked:

  • a magyar építőipari szegmens meghatározó szereplőjének munkájába való bekapcsolódás
  • változatos és komplex feladatok
  • nagyfokú önállóság, gyors szakmai fejlődés
  • munkádhoz megfelelő, naprakész technikai háttér
  • budapesti munkavégzés
  • kreatív és innovatív környezet
  • jól képzett, tapasztalt munkatársak
  • a pozíciónak megfelelő anyagi juttatás
  • prémium egészségbiztosítás

Feladatok:

  • az értékesített lakások vevőkoordinációs feladatai; műszaki egyeztetések
  • ügyfelek tájékoztatása a lakás műszak iparamétereiről, Vevők műszaki egyeztetésének műszaki lebonyolítása, ezekről jegyzőkönyv készítése
  • lakástulajdonosok módosítási igényeinek műszaki elbírálása, felülvizsgálat
  • vevői módosítások egyeztetése, és komplett kezelése, dokumentálása
  • költségvetés készítés, vevőkoordinációs és szakági tervek módosítása
  • módosított alaprajzok, árajánlatok, lakások ellenőrzése
  • kivitelezői egyeztetések, jegyzőkönyvek készítése
  • kapcsolattartás a vevőkkel és a kivitelezés szereplőivel
  • panaszkezelés végrehajtása
  • együttműködés és folyamatos kapcsolattartás a partner cégekkel, különös tekintettel a befejező munkálatok és a választható anyagok kapcsán

Elvárások:

  • erős, de legalább felhasználói szintű AutoCad, Archicad tudás
  • MS Office magabiztos ismerete,
  • határozott fellépés, igényes attitűd és nagyfokú teherbírás
  • mind a munkatársakkal, mind az ügyfelekkel kiemelkedően hatékony kommunikáció

Előnyként értékeljük:

  • a szakmai angol és/vagy német nyelvtudást (írott és beszélt, élő és aktív)