DVM group
Close this search box.

Vállalkozási előkészítő mérnök

Szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő építőipari cégnél? Fontos számodra a folyamatos fejlődés és a változatosság? Értékeled a jó csapatot és a kellemes munkakörnyezetet? Ha igen, téged keresünk, csatlakozz a DVM grouphoz

VÁLLALKOZÁSI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

munkakörbe!

Amit kínálunk Neked:

  • a magyar építőipari szegmens meghatározó szereplőjének munkájába való bekapcsolódás
  • változatos és komplex feladatok
  • nagyfokú önállóság, gyors szakmai fejlődés
  • munkádhoz megfelelő, naprakész technikai háttér
  • budapesti munkavégzés
  • kreatív és innovatív környezet
  • jól képzett, tapasztalt munkatársak
  • a pozíciónak megfelelő anyagi juttatás
  • prémium egészségbiztosítás

Feladatok:

  • az épületek méretében és funkciójában is változatos magasépítési projektek pályázati anyagának összeállítása
  • árajánlatok, költségvetések készítése
    műszaki tervdokumentációk áttekintése és feldolgozása
  • helyszíni bejárások lefolytatása
  • alvállalkozói árajánlatok bekérése, kiértékelése
  • kapcsolatépítés és kapcsolattartás alvállalkozókkal és beszállítókkal
  • műszaki egyeztetések lebonyolítása potenciális megrendelőkkel
  • folyamatos együttműködés a tervezői és kivitelezői részlegekkel

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (építész-, építőmérnök) műszaki végzettség
  • 5 évet meghaladó, vállalkozási, vagy kivitelezési területen szerzett releváns tapasztalat
  • irodai és szakmai szoftverek használatában való jártasság
  • fejlett szóbeli és írásbeli kommunikáció

Előnyként értékeljük:

  • szakmai angol nyelvtudás