DVM group
Close this search box.

Munkavédelmi szakmérnök – Debrecen

Szeretnél Debrecenben munkavédelmi specialistaként részt venni egyik legnagyobb projektünkben? Ha igen, nálunk a helyed! Várunk munkavédelmi szakmérnöknek a DVM grouphoz!

MUNKAVÉDELMI SZAKMÉRNÖK

munkatársat keresünk.

A munkavédelmi kollégánk betartatja a munkavédelmi előírásokat a cég alkalmazottjaival, valamint a cég képviselője alvállalkozók, partnerek felé. Ez egy Neked való szakmai kihívás cégünknél, ha fontos neked az eredményesség, szabálykövetés, képes vagy megoldásokat találni a problémákra és azokat végrehajtatni; fontos számodra a folyamatos fejlődés és a változatosság, értékeled a jó csapatot és a kellemes munkakörnyezetet.

Amit kínálunk Neked:

  • a magyar építőipari szegmens meghatározó szereplőjének munkájába való bekapcsolódás
  • változatos és komplex feladatok
  • nagyfokú önállóság, gyors szakmai fejlődés
  • munkádhoz megfelelő, naprakész technikai háttér
  • budapesti munkavégzés
  • kreatív és innovatív környezet
  • jól képzett, tapasztalt munkatársak
  • a pozíciónak megfelelő anyagi juttatás
  • prémium egészségbiztosítás

Feladatok:

  • Koordinálja a munkabiztonsági szabályok végrehajtását
  • Kiértékeli a jogszabályi megfelelést a szervezet működése, a munkavállalók és harmadik felek által végzett tevékenységekre vonatkozóan,
  • Elvégzi a munkavédelmi kockázatelemzéseket, követi a kockázatcsökkentési tervek megvalósulását,
  • Munkavédelmi és tűzvédelmi oktatásokat tart az alkalmazottak és alvállalkozók részére,
  • Személyek, gépek beléptetése
  • Megrendelői képviselet Angol nyelven
  • Napi / heti helyszíni oktatások, meetingek megtartása
  • Naprakészen tartja a vészhelyzeti -, tűzriadó-, a katasztrófamegelőzési és -ellenőrzési terveket, valamint a munkavédelemmel kapcsolatos eljárásokat,
  • Ellenőrzi a munkaengedélyek kiállításának / megvalósításának megfelelőségét,
  • Aktívan részt vesz a külső és belső auditokon, hatósági ellenőrzéseken,
  • Aktívan részt vesz az esetleges balesetek, kvázi balesetek és a nem biztonságos körülmények kivizsgálásában és követésében.

Elvárások:

  • Középfokú munkavédelmi végzettség,
  • MS Office magabiztos ismerete,
  • határozott fellépéssel, igényes attitűddel és nagyfokú teherbírással rendelkezel
  • mind a munkatársakkal, mind az ügyfelekkel kiemelkedően hatékonyan kommunikálsz

Előnyként értékeljük:

  • a szakmai angol és/vagy német nyelvtudást (írott és beszélt, élő és aktív)