DVM group
Close this search box.

Szenior értékesítési menedzser

Szívesen vennél részt az általunk tervezett és épített ingatlanok értékesítési stratégiájának kidolgozásában, valamint véghezvitelében? Ha igen, téged keresünk, csatlakozz a DVM grouphoz

SZENIOR ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER

munkakörbe!

Luxus ingatlan építésekor a jövendőbeli tulajdonosok felkutatása és a velük való teljeskörű kapcsolattartás. Ez egy Neked való szakmai kihívás cégünknél, ha fontos neked az eredményesség, ügyfélközpontúság, képes vagy megoldásokat találni a problémákra és azokat végrehajtani; fontos számodra a folyamatos fejlődés és a változatosság, értékeled a jó csapatot és a kellemes munkakörnyezetet.

Amit kínálunk Neked:

  • a magyar építőipari szegmens meghatározó szereplőjének munkájába való bekapcsolódás
  • változatos és komplex feladatok
  • nagyfokú önállóság, gyors szakmai fejlődés
  • munkádhoz megfelelő, naprakész technikai háttér
  • budapesti munkavégzés
  • kreatív és innovatív környezet
  • jól képzett, tapasztalt munkatársak
  • a pozíciónak megfelelő anyagi juttatás
  • prémium egészségbiztosítás

Feladatok:

  • A DVM Group által tervezett és kivitelezett új lakások értékesítési startégiájának kidolgozása és véghezvitele
  • Potenciális ügyfelek felkutatása
  • Értékesítésre szánt ingatlanok hirdetése
  • Kapcsolatépítés és kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Lakások bemutatása, teljeskörű tájékoztatás nyújtás a lakások műszaki tartalmáról
  • Közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítése és megkötése során

Elvárások

  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat ingatlan értékesítés közvetítés területén
  • Szakmai tapasztalat új ingatlan értékesítés területén
  • CRM használat
  • Direkt értékesítésben, új ügyfélszerzésben szerzett gyakorlat
  • Építőipari és/vagy belsőépítészeti ismeretek
  • Kiváló a kommunikációs készség írásban és szóban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Előny az angol nyelvtudás